Pickleball
| Leeftijd | Lager onderwijs, Secundair onderwijs, Volwassenen, Senioren |
| Types | Sportdag, Sportinitiatie, Teambuilding |
| Sporten | Innovatieve sport, Pickleball, Racketsport |
| Opvallend | Badminton, pingpong en tennis verenigd in één sport. |
Een toegankelijke mix van badminton, pingpong en tennis, zo laat pickleball zich het best omschrijven. Het wordt gespeeld met een racket en een geperforeerde plastic bal en is aan een steile opmars bezig in ons land. Begrijpelijk, want een potje pickleball is snel, meeslepend en haalbaar voor jong en oud.
30-50% |
|
1,5 uur |
vanaf 8 jaar |
206 / sessie + verplaatsingskosten |
prijs enkel geldig bij afzonderlijke sessie |
Plan je een sportdag, teambuilding of event met meerdere initiaties? Dan gelden onze pakketprijzen. Vraag hiervoor vrijblijvend een offerte aan.
Boek jouw initiatie
Laat ons weten met hoeveel deelnemers je komt, op welke datum, en welke activiteit(en) je voorkeur hebben.
Wij bezorgen jou snel een voorstel op maat.
Heb je nog vragen?
Neem dan zeker een kijkje in de FAQ op onze website — daar vind je snel een antwoord op de meest voorkomende vragen. Vind je niet wat je zoekt? Mail of bel ons gerust, we helpen je graag verder!
Andere sportactiviteiten

30-50%
1,5 uur
vanaf 8 jaar
206 / sessie + verplaatsingskosten
prijs enkel geldig bij afzonderlijke sessie