Viking Kubb
| Leeftijd | Lager onderwijs, Secundair onderwijs |
| Locatie | Op jouw of onze locatie |
| Sporten | Teambuilding, Volksspelen |
| Opvallend | Het viking schaakspel. |
Viking kubb is een werpspel met houten blokken en stokken. Het doel is om de tegenstander uit te schakelen om daarna als eerste de koning omver te werpen. Het spel kan kort omschreven worden als een combinatie van bowling, petanque en schaken.
Het speelveld en de spelregels kunnen aangepast worden naargelang de spelers. Dit maakt dat viking kubb gespeeld kan worden door zowel jong als oud, groot als klein. Viking kubb is een echte kameleon die op zowat alle ondergronden gespeeld kan worden.
20% |
|
1 uur |
vanaf 12 jaar |
Aangeraden in combinatie met Mölkky
Boek jouw initiatie
Laat ons weten met hoeveel deelnemers je komt, op welke datum en welke activiteit(en) je voorkeur hebben.
Wij bezorgen jou snel een voorstel op maat.
Heb je nog vragen?
Neem dan zeker een kijkje in de FAQ op onze website, daar vind je snel een antwoord op de meest voorkomende vragen. Vind je niet wat je zoekt? Mail of bel ons gerust, we helpen je graag verder!
Andere sportactiviteiten

20%
1 uur
vanaf 12 jaar