Omnisport kleuters
€ 81
| Leeftijd | 5 tot 6 jaar (geboortejaar) |
| Sporten | Kleutersport, Omnisport |
| Locatie | Sportcentrum Eernegem, Eernegem |
| Periode | Krokus - week van 08/02/27 |
| Formule | zonder overnachting |
| Opvallend | Sport en spel voor de allerkleinsten. |
Dit sportkamp gaat door in het sportcentrum van Eernegem, waar we zowel van de binnen- als buitenterreinen gebruik kunnen maken. Er is opvang vanaf 8 uur 's morgens. Het eerste uur is er allerhande klein sport- en spelmateriaal voorhanden, vanaf 9u tot 16u krijgen de kinderen via een doorschuifsysteem verschillende sportactiviteiten aangeboden, zowel binnen als buiten. We houden 's middags een uurtje middagpauze, je brengt zelf je lunchpakket mee. Dagelijks is er tot 17u opvang.
Wil je buiten de standaardopvanguren (dus vòòr 8u en na 17u) nog opvang, dan kan je bij de gemeente intekenen op de buitenschoolse opvang. Inschrijven hiervoor is verplicht. De monitoren brengen je kind dan 's morgens naar het kamp. Als je door omstandigheden niet tijdig op de kamplocatie aanwezig kan zijn, zal je kind vanaf 17u sowieso aansluiten bij de buitenschoolse kinderopvang. Meer info:
https://www.ichtegem.be/initiatief-buitenschoolse-kinderopvang
https://ouderportaal.tjek.be/auth/login
Op deze sportkampen krijgen de kleuters een waaier van sporten en activiteiten aangeboden, aangepast aan de leeftijd van de kinderen en gekoppeld aan leuke thema's.
Wij werken uitsluitend met gediplomeerde begeleiders en lesgevers zoals kleuterleid(st)ers, bachelors en masters lichamelijke opvoeding, initiators en gediplomeerde trainers. De deelnemers leren veel bij op een week want ze worden in kleine groepjes ingedeeld van een 14-tal deelnemers, waardoor een nauw contact ontstaat tussen het kind en de begeleider.
Een groepsvakantie vergt afspraken, zo houden we het veilig, vermijden we chaos en blijft het fijn voor iedereen. Lees hieronder het reglement na, je verklaart je bij inschrijving akkoord hiermee.
- Waardevolle spullen laat je best thuis. Sportievak draagt geen verantwoordelijkheid voor verlies of beschadiging van eigen goederen.
- Wie iets stuk maakt in de accommodatie of van de organisatie, zal de schade moeten vergoeden.
- Gedragscodes: zowel voor deelnemers als ouders gelden op onze sportkampen bepaalde gedragscodes, die mee bijdragen tot een positieve beleving voor iedereen. Inschrijven en deelnemen impliceert dat je deze codes erkent en naleeft. Je kan ze hier nalezen.
Week van 08/02/27
Sportkamp van 3 of 5 dagen: maak de juiste keuze bij inschrijving.
Topsportkamp
Trek maar stevige sportschoenen aan, want we hebben een stevige brok sport voorzien. Tijdens dit topsportkamp staan er geen oma’s aan de top, maar wel onze kleinste atleten.
Kleutersport
- voor kinderen van 5 en 6 jaar
- kleuters moeten zindelijk zijn bij de start van de gekozen kampweek
- een waaier van sporten en activiteiten, aangepast aan de leeftijd van de kinderen
- sportief plezier in leuke thema's
- opvang vanaf 8u en tot 17u met allerhande klein sport- en spelmateriaal
- extra opvang buiten deze uren wordt met de gemeente geregeld: klik hier voor meer info
Accommodatie
- in het sportcentrum van Eernegem, aan de Bruggestraat
- verschillende sport- en polyvalente zalen, binnen- en buitenterreinen
- je brengt je eigen lunchpakket en gezonde tussendoortjes mee
Goed om weten
- sportkampen zonder overnachting lopen van maandag tot vrijdag (uitzonderingen worden expliciet vermeld)
- deelnemers die samen willen blijven kunnen bij inschrijving de naam van een vriendje doorgeven: er wordt zoveel mogelijk rekening gehouden met dergelijke vragen
- er is geen georganiseerd vervoer naar de kampplaats: deelnemers komen met eigen middelen
- de opgegeven deelnameprijs is een weekprijs: er zijn geen kortingen mogelijk indien de deelnemer één of meerdere dagen niet aanwezig kan zijn
- inschrijven voor slechts één of bepaalde dagen is niet mogelijk
- klik hier voor de vakantievoorwaarden van Sportievak vzw
Andere sportkampen
Deinze zonder overnachting via partner
Nazareth De Pinte zonder overnachting via partner
Lichtervelde zonder overnachting € 79
Houthulst zonder overnachting € 135
